پیش‌فروش لاماری ایما ویژه طرح جوانی جمعیت و متقاضیان عادی + جدول بهمن ۱۴۰۲

پنجشنبه - 26 بهمن 1402

پیشرانه – شرکت آرین پارس موتور فراخوان پیش‌فروش عادی کراس اوور لاماری ایما را برای متقاضیان عادی و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت صادر کرد. این طرح مخصوص آن دسته افرادی است که در نوبت دوم عرضه لاماری ایما در سامانه یکپارچه فروش شرکت کرده و اولویت‌بندی شده‌اند. بدین ترتیب، متقاضیان عادی و […]

پیشرانه – شرکت آرین پارس موتور فراخوان پیش‌فروش عادی کراس اوور لاماری ایما را برای متقاضیان عادی و طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت صادر کرد. این طرح مخصوص آن دسته افرادی است که در نوبت دوم عرضه لاماری ایما در سامانه یکپارچه فروش شرکت کرده و اولویت‌بندی شده‌اند.

بدین ترتیب، متقاضیان عادی و مادران دارای دو فرزند بر مبنای اولویت‌بندی می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۲۰ بهمن‌ماه به بخش فروش وب‌سایت آرین پارس موتور مراجعه کرده و نسبت به تکمیل ثبت‌نام اقدام کنند. فراخوان پیش‌فروش لاماری ایما تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۳ اسفندماه ادامه دارد. خودروها پس از ۱۲۰ روز کاری به خریداران تحویل داده می‌شوند.

در این طرح، قیمت لاماری ایما به صورت علی‌الحساب اعلام شده است. متقاضیان در ابتدا مبلغ ۷۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را به حساب شرکت آرین پارس واریز می‌کنند. مبلغ نهایی ماشین در زمان تحویل خودرو به مشتری و بر اساس شرایط مقرر در قرارداد مشخص و تسویه می‌شود.

لاماری ایما در رنگ‌های سفید، مشکی، سبز، خاکستری و قرمز عرضه شده و به عنوان مدل ۱۴۰۳ شماره‌گذاری می‌شود. سود مشارکت، انصراف و جریمه تأخیر به صورت سالانه محاسبه شده و به ترتیب، ۹، ۶ و ۲۱ درصد اعلام شده است. جزئیات دقیق طرح پیش‌فروش لاماری ایما ویژه طرح جوانی جمعیت و متقاضیان عادی را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

جدول شرایط پیش‌فروش لاماری ایما ویژه طرح جوانی جمعیت و متقاضیان عادی در بهمن ۱۴۰۲

 

نام خودرو لاماری ایما
کد طرح فروش Eama-o-230
مدل ۱۴۰۳
مبلغ پیش پرداخت به صورت علی‌الحساب ۷۱۵.۵۰۰.۰۰۰ تومان
مبلغ نهایی قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتری
روش پرداخت نقدی
رنگ بندی سفید، مشکی، سبز، خاکستری، قرمز
سود مشارکت (سالانه) ۹ درصد
سود انصراف (سالانه) ۶ درصد
جریمه تأخیر (سالانه) ۲۱ درصد
موعد تحویل ۱۲۰ روز کاری

 

5 از 2 رای

نظر شما چیست؟