استاندارسازی نمایندگی خدمات پس از فروش لاماری در مشهد

سه شنبه - 15 اسفند 1402

پیشرانه –  نمایندگی خدمات پس از فروش لاماری در خراسان رضوی استانداردسازی شد. از آنجا که ارائه خدمات با کیفیت و به‌موقع با استاندارد یکسان در سطح کشور از الویت‌های شرکت آرین پارس موتور در توسعه خدمات پس از فروش برند لاماری است، در ادامه استانداردسازی تعمیرگاه‌های مجاز این برند، نمایندگی استاندارد خدمات پس از […]

پیشرانه –  نمایندگی خدمات پس از فروش لاماری در خراسان رضوی استانداردسازی شد.

از آنجا که ارائه خدمات با کیفیت و به‌موقع با استاندارد یکسان در سطح کشور از الویت‌های شرکت آرین پارس موتور در توسعه خدمات پس از فروش برند لاماری است، در ادامه استانداردسازی تعمیرگاه‌های مجاز این برند، نمایندگی استاندارد خدمات پس از فروش کد۵۱۰۱ با حضور جمعی از مدیران آرین پارس موتور و مدیران این نمایندگی در شهر مشهد افتتاح شد.

نمایندگی خدمات پس از فروش کد ۵۱۰۱ با مدیریت مبین امامی در فضایی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع دارای یک سوله تعمیرگاهی با متراژ ۵۰۰ متر مربع در منطقه بزرگراه چراغچی مشهد آماده ارائه خدمات به مشتریان برند لاماری است.

گفتنی است تمامی نمایندگان لاماری در سطح کشور از زمان آغاز فعالیت خود ملزم به ارائه خدمات پس از فروش در کنار خدمات فروش به مشتریان این برند هستند و در حال حاضر استانداردسازی مراکز خدمات پس از فروش این نمایندگی‌ها در دستور کار شرکت آرین پارس موتور و نمایندگان برند لاماری در سطح کشور قرار دارد.

آرین پارس موتور برنامه تجهیز و افتتاح نمایندگی‌های دیگر فروش و همچنین نمایندگی‌های خدمات پس از فروش این برند را طی هفته‌های آتی دارد و در راستای توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش برند لاماری، تعداد قابل توجهی از نمایندگی‌های این برند براساس استاندارد مدون و مکتوب تا نیمه اول سال آینده آماده ارائه خدمات به مشتریان لاماری در سراسر کشور هستند.

باز کردن گالری تصاویر

 

 

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟