برندگان مسابقه طراحی روی بدنه فونیکس FX مشخص شدند + عکس

چهارشنبه - 16 اسفند 1402

پیشرانه –  در یک مراسمی که در مرکز همایش های رایزن برگزار شد، شرکت مدیران خودرو، برندگان مسابقه طراحی بدنه خودروی فونیکس FX را معرفی کرد. این رقابت هنری که چندی پیش توسط فونیکس به عنوان یکی از فعالان صنعت خودروسازی کشور راه اندازی شده بود، فرصتی برای طراحان حرفه ای و آماتور فراهم آورد […]

پیشرانه –  در یک مراسمی که در مرکز همایش های رایزن برگزار شد، شرکت مدیران خودرو، برندگان مسابقه طراحی بدنه خودروی فونیکس FX را معرفی کرد. این رقابت هنری که چندی پیش توسط فونیکس به عنوان یکی از فعالان صنعت خودروسازی کشور راه اندازی شده بود، فرصتی برای طراحان حرفه ای و آماتور فراهم آورد تا با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری خود، به افزایش جذابیت و زیبایی ظاهری این محصول آینده نگر یاری رسانند.

هدف اصلی از برگزاری این رویداد هنری، دریافت طرح هایی بود که ماهیت آینده نگر و روحیه پرشور و سرزنده نسل جوان را در قالب طراحی بدنه خودرو منعکس می کردند. خلاقیت به مثابه ستاره راهنمایی است که طراحان را در مسیر ارائه مفاهیم نوآورانه، پویا و جذاب برای مخاطبان جوان هدایت می کند و طرح های ارسالی بر اساس معیارهایی نظیر اصالت، پایبندی به تم آینده نگری، جوانی و جذابیت بصری کلی مورد ارزیابی قرار گرفتند تا اطمینان حاصل شود که با هویت پیشرو و آوانگارد فونیکس FX همخوانی دارند.

هیئت داوران متشکل از نمایندگان شرکت فونیکس و متخصصان طراحی خودرو، مسئولیت انتخاب شایسته ترین طرح ها را بر عهده داشتند. تصمیمات آنها نهایی و لازم الاجرا بود. در مرحله اول، تمامی طرح های ارسالی مجموعا ۵۰۰ طرح توسط داوران بررسی شد و در نهایت ۱۰ طرح برگزیده به منظور ارسال فایل سه بعدی از طریق صفحه رسمی اینستاگرام فونیکس اعلام گردید.

برندگان اعلام شده نفر اول خانم مرصع سادات بینش طریق، نفر دوم خانم سارا عباس نژاد و نفر سوم خانم تارا رضایی بودند و در این رقابت هنری، به نفر اول مبلغ ۱۰۰۰ دلار به همراه استخدام در واحد گرافیک فونیکس، به نفر دوم مبلغ ۷۰۰ دلار، به نفر سوم مبلغ ۵۰۰ دلار و به نفرات چهارم تا دهم لوح تقدیر اهدا شد. این جوایز، گواهی بر اهمیت و جایگاه ویژه ای بود که فونیکس برای حمایت از هنرمندان و طراحان خلاق قائل است.

در حاشیه این مراسم، مدل فونیکس FX دو دیفرانسیل AWD نیز به طور رسمی معرفی شد و خبر ورود نسخه برقی این خودروی پرطرفدار به بازار نیز اعلام گردید. این اقدامات نشان دهنده تعهد شرکت فونیکس در راستای حرکت به سمت خودروهای آینده نگر، پاک و دوستدار محیط زیست است.

این رویداد هنری موفق، فرصتی ارزشمند برای طراحان بود تا استعدادها و خلاقیت های خود را در معرض دید عموم قرار دهند و شرکت فونیکس نیز با برگزاری چنین رویدادی، گامی موثر در جهت ارتقای فرهنگ طراحی خودرو و حمایت از هنرمندان جوان این عرصه برداشت.

باز کردن گالری تصاویر
اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟