شرایط فروش نقد و اقساط KMC T9‌ و KMC X5 کرمان موتور + جدول اردیبهشت ۱۴۰۳

یکشنبه - 23 اردیبهشت 1403

پیشرانه –  کرمان موتور قصد دارد از روز دوشنبه مورخ ۲۴ اردیبهشت‌ماه سال جاری، دو محصول جدید خود را به صورت نقد و اقساط به عرضه درآورد. پیکاپ کی‌ام‌سی T9 به صورت نقدی و کراس اوور کی‌ام‌سی X5 به صورت اقساط در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. طرح فروش ویژه محصولات کرمان موتور نیمه دوم اردیبهشت‌ماه […]

پیشرانه –  کرمان موتور قصد دارد از روز دوشنبه مورخ ۲۴ اردیبهشت‌ماه سال جاری، دو محصول جدید خود را به صورت نقد و اقساط به عرضه درآورد. پیکاپ کی‌ام‌سی T9 به صورت نقدی و کراس اوور کی‌ام‌سی X5 به صورت اقساط در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند.

طرح فروش ویژه محصولات کرمان موتور نیمه دوم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ از روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه آغاز شده و در روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه به پایان می‌رسد. متقاضیان تنها به صورت اینترنتی قادر به ثبت‌نام در این طرح و انتخاب خودرو دلخواه هستند.

در طرح فروش نقدی جدید کرمان موتور، پیکاپ T9 با قیمت مصوب ۱ میلیارد و ۹۷۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. این خودرو با رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز، آبی زنگاری، خاکستری طوسی روشن متالیک قابل سفارش بوده و موعد تحویل آن ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

کراس اوور KMC X5 نیز با قیمت مصوب ۱ میلیارد و ۳۸۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به دو شیوه بازپرداخت ۱۸ ماهه و ۲۴ ماهه قابل خرید است. در مرحله اول، متقاضی ۱ میلیارد تومان به حساب شرکت واریز می‌کند. در صورت انتخاب روش ۱۸ ماهه، به ۶ فقره چک هر یک به مبلغ ۸۳.۹۳۹.۲۰۰ تومان احتیاج است. در روش بازپرداخت ۲۴ ماهه، تعداد چک‌ها به ۸ عدد افزایش پیدا کرده و رقم هر چک به ۷۰.۶۸۱.۴۰۰ تومان کاهش می‌یابد. در این طرح، کراس اوور X5 در رنگ‌بندی سفید، مشکی، خاکستری طوسی روشن متالیک، قرمز، آبی زنگاری و قهوه‌ای متالیک عرضه شده و پس از ۹۰ روز کاری در اختیار خریدار قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که اقساط به صورت هر سه ماه یک چک پرداخت شده و تاریخ اولین چک، ۲۵ آبان ماه سال جاری است. تا تسویه‌حساب نهایی، سند در گرو شرکت باقی می‌ماند. جزئیات کامل فروش نقد و اقساط محصولات کرمان موتور ویژه نیمه دوم اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ را در جدول زیر مشاهده کنید.

شرایط فروش KMC T9 ویژه نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۳

شرایط فروش نقدی
قیمت مصوب ۱.۹۷۹.۴۰۰.۰۰۰ تومان
مدل ۱۴۰۳
وضعیت سند آزاد
سود مشارکت/ سود انصراف صفر درصد
جریمه تأخیر در تحویل خودرو ۳ درصد ماهیانه
موعد تحویل ۹۰ روز کاری
رنگ بندی سفید، مشکی، قرمز، آبی زنگاری، خاکستری طوسی روشن متالیک

 

شرایط فروش KMC X5 ویژه نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۳

شرایط اقساط
قیمت مصوب ۱.۳۸۷.۶۰۰.۰۰۰ تومان
پیش پرداخت ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
روش اقساط ۱۸ ماهه ۲۴ ماهه
پرداخت های آتی ۶ فقره چک هر یک به مبلغ ۸۳.۹۳۹.۲۰۰ تومان ۸ فقره چک هر یک به مبلغ ۷۰.۶۸۱.۴۰۰ تومان
مدل ۱۴۰۳
وضعیت سند در رهن
سود مشارکت/ سود انصراف صفر درصد
جریمه تأخیر در تحویل خودرو ۳ درصد ماهیانه
موعد تحویل ۹۰ روز کاری
رنگ بندی سفید، مشکی، خاکستری طوسی روشن متالیک، قرمز، آبی زنگاری و قهوه‌ای متالیک

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟