شرایط فروش فوری لاماری ایما هیبریدی HEV با تحویل ۳۰ روزه + جدول اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

سه شنبه - 25 اردیبهشت 1403

پیشرانه – شرکت آرین موتور طرح فروش فوری لاماری ایما هیبریدی HEV را اعلام کرد. در این طرح فروش خودرو لاماری ایما هیبریدی مدل ۲۰۲۳ با قیمت مصوب ۱۸,۶۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال عرضه می‌شد و موعد تحویل ۳۰ روز کاری اعلام شده است. این شرایط فروش که در ادامه سومین مرحله تکمیل وجه متقاضیان در طرح یکپارچه […]

پیشرانه – شرکت آرین موتور طرح فروش فوری لاماری ایما هیبریدی HEV را اعلام کرد. در این طرح فروش خودرو لاماری ایما هیبریدی مدل ۲۰۲۳ با قیمت مصوب ۱۸,۶۶۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال عرضه می‌شد و موعد تحویل ۳۰ روز کاری اعلام شده است.

این شرایط فروش که در ادامه سومین مرحله تکمیل وجه متقاضیان در طرح یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی برگزار می‌گردد، از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ آغاز و تا پایان روز شنبه مورخ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت و فرایند ثبت نام از طریق سایت فروش شرکت آرین پارس موتور قابل انجام است.

جدول شرایط فروش فوری خودروی لاماری ایما هیبرید HEV با تحویل ۳۰ روزه ویژه اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

لاماری ایما هیبریدی نوع خودرو
۲۰۲۳ مدل
۱۸,۶۶۰,۰۰۰,۰۰۰ قیمت مصوب فروش به ریال
سفید، مشکی، خاکستری رنگ‌های قابل عرضه
۳۰ روز کاری موعد تحویل
سود مشارکت (سالیانه)
سود سالیانه (سالیانه)
۳۰ درصد جریمه دیرکرد (سالیانه)
HEV-O-3002 کد طرح فروش
نقدی روش پرداخت

مشخصات فنی و امکانات لاماری ایما هیبریدی

لاماری ایما HEV دارای پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ بنزینی همراه با دو موتور الکتریکی با توان ۱۳۰ کیلووات (۱۷۴ اسب بخار) و گشتاور ۳۰۰ نیوتن متر است. انرژی این موتورهای الکتریکی از یک باتری ۲ کیلووات ساعتی تامین می‌شود. انتقال نیرو از طریق گیربکس E-CVT اتوماتیک انجام می‌گیرد. این سیستم هیبریدی باعث افزایش توان و گشتاور نهایی و در عین حال کاهش مصرف سوخت نسبت به نسخه بنزینی شده است.

از نظر طراحی ظاهری، لاماری ایما HEV در نسخه فیس لیفت با تغییراتی همچون افزایش اندازه جلوپنجره، خطوط افقی تریم جلوپنجره، دیفیوزر هماهنگ با رنگ بدنه و برش‌های عمودی در سپر عقب، چهره‌ای مدرن‌تر و آینده‌نگرانه‌تر پیدا کرده است. البته همچنان سنت کپی‌برداری از دیگر خودروها در این مدل نیز ادامه یافته و از لامبورگینی اوروس الهام گرفته شده است.

طراحی داخلی لاماری ایما HEV

در بخش طراحی داخلی نیز لاماری ایما HEV دارای کابین جذاب، ورزشی و جوان‌پسند با ترکیب زیبای متریال‌ها و رنگ‌های متفاوت است. صندلی‌های ورزشی با روکش پارچه‌ای، دوخت‌های تزئینی روی درب‌ها، پلاستیک الگودار فیبرکربن و نورپردازی داخلی حس هیجان را به سرنشینان منتقل می‌کنند.

از لحاظ تجهیزات ایمنی و رفاهی، این خودرو به سیستم‌های مدرنی مانند کروزکنترل، سیستم‌های کنترل ایستایی، کنترل کشش و پایداری، سنسورهای عقب و نقطه کور، چراغ‌های اتوماتیک و روز، دوربین ۳۶۰ درجه، ورود و استارت بدون کلید، صندلی برقی و آینه‌های گرمکن مجهز شده است.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟