نگاهی به خدمات و سرویس های مرکز امداد خودرو کرمان موتور

یکشنبه - 6 خرداد 1403

پیشرانه – در مرکز امداد شرکت کرمان موتور خدمات امداد، سرویس و تعمیر خودروهای مشتریان به صورت ۲۴ ساعته تحت نظر افراد متخصص و با گارانتی ارائه می‌شود. به گزارش روابط عمومی شرکت کرمان موتور، با افزایش سفرهای برون شهری در بهار و تابستان، وجود امداد جاده ای با کیفیت و استفاده از شبکه گسترده […]

پیشرانه – در مرکز امداد شرکت کرمان موتور خدمات امداد، سرویس و تعمیر خودروهای مشتریان به صورت ۲۴ ساعته تحت نظر افراد متخصص و با گارانتی ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت کرمان موتور، با افزایش سفرهای برون شهری در بهار و تابستان، وجود امداد جاده ای با کیفیت و استفاده از شبکه گسترده نمایندگی های مجاز این شرکت بیش از هر زمان دیگری ضروری است. گسترش استفاده از خودروهای شخصی و ارتقا تکنولوژی باعث شده تا مصرف کنندگان امکان رفع عیوب و راه اندازی مجدد خودرو را کمتر داشته باشند. به این بهانه در این مطلب قصد داریم به شرح خدمات و سرویس های مرکز امداد کرمان موتور بپردازیم چراکه با ارائه خدمات ۲۴ ساعته توسط ۱۳۰ کارشناس و تکنسین تعمیرات و ۱۱۹ خودرو امدادی از معتبرترین مراکز سرویس و تعمیرات خودرو در کشور قلمداد می شود و علاوه بر ارائه خدمات مورد نیاز برای خودروهای کرمان موتور، می توان مجموعه‌ای از برای خودروهای شرکت خودروسازان بم را نیز به‌ صورت یکجا دریافت کرد، که این خدمات را با یکدیگر مرور می کنیم.

خدمات سرویس در محل
دارندگان محصولات شرکت کرمان موتور به کمک خدمات سرویس در محل می‌توانند به دور از تحمل ترافیک های سنگین شهریو تردد در معابر شلوغ یا پیش از آغاز سفر برای صرفه جویی در زمان و هزینه ، از انجام سرویس های دوره ای خودرو در محل دلخواه خود استفاده کند. جهت استفاده از خدمات سرویس در محل می بایست با مراجعه به سایت امداد خودرو ضمن اخذ نوبت ،  “تاریخ” و “بازه زمانی” دلخواه را انتخاب نمایند.

خدمات امداد در محل
به هنگام خرابی خودرو و عدم حرکت آن از پارکینگ یا هر محل دیگری با استفاده از خدمات امداد در محل می توان در سریعترین زمان ممکن، خدمات مورد نیاز را دریافت کرد. پس از ثبت درخواست خدمات امداد در اپلیکیشن امداد یا مرکز تماس، ابتدا کارشناسان مرکز، سؤالاتی را از امداد خواه مطرح می کنند تا مطمئن شوند که آیا امکان عیب‌یابی و تعمیر در محل امدادخواه وجود دارد یا خیر؟ در صورت امکان راه اندازي خودرو در محل ، تکنسین امداد با استفاده از قطعات اصلي و شركتي در خصوص رفع ایراد به محل امدادخواه اعزام می شود.
در حال حاضر خودروهای KMCT8 مشکی با علائم زرد رنگ به عنوان خودرو استاندارد امداد کرمان موتور معرفی شده است.

ارائه مشاوره  فنی
با تماس با امداد کرمان موتور و درخواست مشاوره، کارشناسان این مرکز به صورت ۲۴ ساعته به ارائه مشاوره های فنی به فرد امداد خواه مبادرت می‌ورزند. در صورت عدم رفع مشکل به صورت تلفنی، هماهنگی اعزام امداد در محل شرکت کرمان موتور و پیگیری تا رفع مشکل را برای امداد خواه را صورت می‌دهند.

خدمات حمل خودرو
به هنگام وقوع تصادفات ممکن است خودرو دیگر قادر به حرکت نباشد و یا در برخی مواقع، خرابی خودرو سبب توقف آن میشود؛ در این شرایط نیز امداد کرمان موتور با استفاده از ناوگان مجهز و پرسنل حرفه‌اي جهت جلوگيري از آسيبهاي احتمالي در زمان حمل خودرو درکنار مشتریان است. به دنبال اعلام درخواست، خودرو بر به محل اعزام می‌شود و خودروی امداد خواه را به نزدیک ترین نمایندگی مجاز منتقل خواهد کرد.

استفاده از قطعات و لوازم اصلی
در جریان تصادفات و یا خرابی خودرو، ممکن است به برخی از قطعات خودرو آسیب وارد شود. پس از بررسی سلامت خودرو و قطعات، در صورت نیاز تکنسین تعمیرات امداد کرمان موتور در صورت معیوب بودن از قطعات اصلی برای تعمیر خودرو استفاده کرده و فاکتور رسمی قطعات و تعمیرات را جهت اطمینان از اصالت و سلامت قطعات را به فرد امداد خواه تحویل می‌دهند.

نصب قطعات فروشگاه آنلاین

مشتریانی که قطعات یدکی خود را از فروشگاه آنلاین شرکت بم خودرو خریداری کرده‌اند می توانند با انتخاب گزینه ” نصب در محل” در سایت، از خدمات نصب قطعات خریداری شده در محل توسط تکنسین های امداد خودرو کرمان موتور استفاده کنند.

تعویض باتری خودرو
تمام شدن شارژ باتری یا تمام شدن طول عمر مفید باتری برای هر خودرویی رخ می دهد. با توجه به این‌که گاها افراد سودجو از اعتماد مشتری سوءاستفاده کرده و باتری‌های سالم را با یک باتری جدید و بعضا متفرقه جایگزین می‌کنند، بنابراین اعتماد کردن به افراد در چنین شرایطی بی تردید سخت است و امداد کرمان موتور به ‌صورت کاملاً تخصصی در این زمینه عمل می‌کند. ابتدا وضعیت باتری بررسی می شود. در صورتی که عمر مفید باتری به پایان رسیده باشد، باتری‌های اصلی بر روی خودروی امداد خواه نصب می شود و گارانتی باتری در اختیار مشتری قرار می‌گیرد تا از این بابت نیز اطمینان کامل حاصل شود.

پنچرگیری خودرو در محل
در هر کجای شهر که خودروی مشتری پنچر شده باشد، می توانیددرخواست خود را از طریق اپلیکشن کرمان موتور یا با شماره ۰۲۱۴۲۷۲۴ از امداد کرمان موتور مطرح کنید.

در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارشناسان امداد به محل مراجعه کرده و پنچرگیری خودرو را انجام می‌دهند.

کلام آخر
با مروری بر خدمات متنوع امداد کرمان موتور متوجه می شویم که چرخه ارائه خدمات پس از فروش کرمان موتور که متولی اجرای آن در اختیار شرکت خدمات و تجارت بم خودرو است با وجود خدمات مطرح شده به جهت افزایش رضایت، ایجاد آرامش خاطر و آسودگی امور مشتریان تکمیل شده است.
دارندگان خودروهای کرمان موتور و دیگر مشتریان، برای دریافت خدمات و سرویس مورد نیاز از امداد خودرو کرمان موتور می توانند به نشانی https://emdad.kermanmotor.com (https://emdad.kermanmotor.com/) مراجعه، از اپلیکشن شرکت کرمان موتور استفاده نمایند و یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۷۲۴  تماس حاصل کنند.

5 از 1 رای

نظر شما چیست؟