شرایط فروش اقساطی خودرو جیلی

شرایط فروش اقساطی خودرو جیلی اعلام شد

یکشنبه - 10 شهریور 1398

پیشرانه- شرایط فروش اقساطی جیلی GC6 از سوی خودروسازان بم عرضه‌کننده خودروهای جیلی در بازار اعلام شد.

پیشرانه- شرایط فروش اقساطی خودرو جیلی GC6 از سوی خودروسازان بم عرضه‌کننده خودروهای جیلی در بازار اعلام شد.

به گزارش وب‌سایت خبری پیشرانه خودروسازان بم قیمت نقدی این خودرو را ۱۶۲ میلیون تومان تعین کرده است که خریدار می‌تواند ۵۰، ۶۰ یا ۷۰ درصد قیمت یعنی ۸۱ میلیون تومان، ۹۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و یا ۱۱۳ میلیون و ۴۰۰ تومان را به‌عنوان پیش‌پرداخت به شرکت بپردازد.

همچنین خودروسازان بم اعلام کرده است تعداد اقساط می‌تواند بین ۱۲ تا ۳۶ ماه متغیر باشد و خریدار می‌تواند اقساط را به‌صورت ماهانه یا سه ماه یک‌بار پرداخت کند. این شرکت همچنین سود خرید اقساطی این خودرو ۲۱ درصد اعلام کرده است.

جدول شرایط فروش اقساطی خودرو جیلی به شرح زیر است:

شرایط فروش اقساطی خودرو جیلی

اما خودروسازان بم برای علاقه‌مندان به خرید این خودرو شرایط نقدی هم تدارک دیده است. بر اساس اعلام خودروسازان بم این خودرو با همان قیمت ۱۶۲ میلیون تومان به‌صورت نقدی فروخته می‌شود.

زمان تحویل این خودرو ۳۱ روز کاری تعیین‌شده و خودروسازان بم متعهد شده است در صورت تأخیر ماهانه یک درصد سود به خریدار بپردازد. این شرایط در حال حاضر و تا ۱۶ شهریورماه برقرار خواهد بود.

جدول فروش نقدی به شرح زیر است:

شرایط فروش اقساطی خودرو جیلی

گفتنی است خودرو جیلی GC6 به پیشرانه‌ ۱.۵ لیتری مجهز است که می‌تواند باقدرتی در حدود ۱۰۵ اسب بخار و گشتاور ۱۴۶ نیوتن‌متر تولید کند. این خودرو همچنین با ۲ مدل گیربکس ۵ سرعته دستی یا ۴ سرعته اتوماتیک به بازار عرضه می‌شود.

درباره امکانات رفاهی این خودرو نیز می‌توان گفت جیلی GC6 به پوشش چرمی دورنگ صندلی‌ها، صفحه‌نمایش لمسی به سایز ۸ اینچی، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، چراغ‌های بدرقه جلو و سانروف مجهز است.

این خودرو همچنین از ۲ کیسه هوای ایمنی، ترمز ABC، سیستم EBD، سیستم محافظت از اعضای بدن سرنشینان، سیستم قطع کن سوخت در عین تصادف به‌عنوان امکانات ایمنی بهره می‌برد.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟