شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه مهرماه اعلام شد

شرایط جدید فروش فوری ایران خودرو ویژه مهرماه اعلام شد

دوشنبه - 14 مهر 1399

پیشرانه- گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد فروش فوری ایران خودرو ویژه مهرماه از امروز دوشنبه، به مدت سه روز اجرا می‌شود.

پیشرانه- گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد فروش فوری ایران خودرو ویژه مهرماه از امروز دوشنبه، به مدت سه روز اجرا می‌شود.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» در این طرح که ثبت‌نام متقاضیان تا چهارشنبه این هفته ادامه دارد، سه محصول رانا پلاس، سورن پلاس و وانت آریسان با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز عرضه‌شده است. در این برنامه فروش، مشتریان هیچ‌گونه وجهی به‌عنوان پیش‌پرداخت واریز نخواهند کرد، منتخبان نیز به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

در این بخشنامه، محدودیت‌هایی به‌منظور ایجاد امکان ثبت‌نام مشتریان واقعی در نظر گرفته‌شده است. متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی امکان ثبت‌نام در این طرح را نخواهد داشت. اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، ارائه گواهینامه رانندگی،‌ فاصله دست‌کم ۴۸ ماه از آخرین خرید، ثبت‌نام و یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران خودرو سایپا،‌ عدم امکان صلح، تعلق شماره‌حساب و تلفن همراه به نام فرد متقاضی از دیگر محدودیت‌ها است.

در همین راستا گارانتی خودرو نیز در صورت عدم مراجعه مشتری به شبکه خدمات پس از فروش پس از گذشت سه ماه از تحویل خودرو ابطال خواهد شد. سند و فاکتور فروش خودرو نیز تا پایان مدت یک سال از تحویل خودرو به‌صورت رهن، نزد شرکت ایران خودرو خواهد بود.

در بخشنامه این طرح تأکید شده است که کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو و یا دارای پلاک انتظامی فعال بوده و اقدام به ثبت‌نام در این طرح کنند، ضمن بی‌اثر شدن این ثبت‌نام،‌ به مدت سه سال از مشارکت در تمامی طرح‌های فروش ایران خودرو محروم خواهند شد.

حداکثر تا سه روز کاری پس از پایان ثبت‌نام، قرعه‌کشی فروش فوری ایران خودرو ویژه مهرماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و ارسال پیامک از سرشماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ اعلام خواهد شد.

گفتنی است جدول فروش فوری ایران خودرو ویژه مهرماه به شرح زیر است

خودرو رنگ قیمت مصوب فروش تحویل
سورن پلاس سفید ۱.۴۷۷.۱۲۱.۰۰۰ ریال حداکثر ۹۰ روزه
رانا پلاس سفید، خاکستری، مشکی، نقره‌ای، گیلاسی ۱.۴۴۸.۰۴۶.۰۰۰ ریال حداکثر ۹۰ روزه
وانت آریسان سفید ۱.۲۰۵.۶۳۰.۰۰۰ ریال حداکثر ۹۰ روزه

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟