مالکان خودروهای هیوندای بخوانند

پایان هفته؛ آخرین فرصت استفاده از طرح پاییز پاک هیوندای

دوشنبه - 28 مهر 1399

پیشرانه- پایان هفته؛ آخرین فرصت استفاده از طرح پاییز پاک هیوندای است که از سوی KTL تنها نماینده رسمی محصولات این خودروساز کره‌ای در ایران اجرا می‌شود.

پیشرانه- پایان هفته؛ آخرین فرصت استفاده از طرح پاییز پاک هیوندای است که از سوی KTL تنها نماینده رسمی محصولات این خودروساز کره‌ای در ایران اجرا می‌شود.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» طرح پاییز پاک خودروهای هیوندای از نوزدهم مهرماه آغازشده و تا اول آبان ماه پایان هفته جاری برقرار خواهد بود، با توجه به اینکه در روزهای پایانی مهرماه به سر می‌بریم، بهتر است تا برای بهره‌مندی از این طرح شتاب کنید چراکه مدت‌زمان زیادی تا پایان طرح پاییز پاک شرکت تجارت بین‌المللی و پشتیبانی کرمان خودرو باقی نمانده است.

همان‌طور که می‌دانید، شرکت تجارت بین‌المللی و پشتیبانی کرمان خودرو یا KTL از اواسط مهرماه طرحی را به نام پاییز پاک برگزار کرده است که در طی آن به مالکان تمامی خودروهای هیوندای در کشور، خدمات تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای با تخفیف ارائه می‌شود.

مالکان تمامی خودروهای هیوندای اعم از درون‌سوز یا هیبرید می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های منتخب از طرح پاییز پاک بهره‌مند شوند. در این طرح پس از آن‌که خودرو شما مورد بازبینی قرار گرفت، نسبت به انجام خدمات دوره‌ای و تعمیرات آن اقدام خواهد شد. انجام این خدمات با تخفیف ۱۰ الی ۵۰ درصدی در اجرت و قطعات همراه خواهد بود.

تخفیف در نظر گرفته‌شده در طرح پاییز پاک به شرح ذیل است:

بازدید رایگان آغاز فصل سرما (سیستم تهویه، لنت، لاستیک، تیغه برف‌پاک‌کن، سیستم خنک‌کننده موتور و چراغ‌ها)

%۵۰ تخفیف اجرت سرویس‌های ادواری

%۲۰ تخفیف فیلتر تهویه مطبوع

%۲۰ تخفیف محلول شوینده سیستم سوخت‌رسانی (Techron)

%۱۰ تخفیف فیلتر روغن‌موتور و فیلتر هوا ۱۰% تخفیف شمع موتور

اولین نفر امتیاز دهید
ktl

نظر شما چیست؟