فروش اقساطی ایران ‌خودرو

آغاز فروش اقساطی محصولات ایران‌ خودرو

چهارشنبه - 20 شهریور 1398

پیشرانه: گروه صنعتی ایران از فروش اقساطی ۲ خودرو دناپلاس و سمند آل ایکس خبر داد.

پیشرانه: گروه صنعتی ایران از فروش اقساطی ۲ خودرو دناپلاس و سمند آل ایکس خبر داد.

به گزارش وب سایت خبری «پیشرانه» ایران خودرو اعلام کرده است ۲ خودرو دناپلاس و سمند آل ایکس EF7 بنزینی تنها با رنگ سفید از صبح امروز ۲۰ شهریور به صورت اقساطی فروخته می‌شود.

بر اساس اطلاعیه جدید ایران خودرو قیمت مصوب فروش دناپلاس ۱۱۰ میلیون و ۹۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان است که ۱۰۰ میلیون تومان آن به عنوان پیش‌پرداخت و مابقی در یک فقره چک به تاریخ ۲۵ شهریور سال آینده از خریدار دریافت خواهد شد.

همچنین ایران خودرو در اطلاعیه جدید قیمت مصوب فروش سمند آل ایکس EF7 بنزینی را ۶۹ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده است که ۶۳ میلیون تومان آن به‌عنوان پیش‌پرداخت و مابقی در یک فقره چک به تاریخ ۲۵ شهریور سال آینده از خریدار دریافت خواهد شد.

گفتنی است مبلغ چک قابل ارائه برای خرید دناپلاس ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و برای خرید سمند آل ایکس EF7 بنزینی حدود ۹ میلیون تومان تعیین‌شده است.

در اطلاعیه فروش اقساطی محصولات ایران‌ خودرو آمده است در این روش فروش صرفاً” مشتریانی امکان ثبت‌نام خواهند داشت که چک‌های طرح ” سامانه صیاد ” را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از این‌رو اطلاعات صادرکننده چک پس از انجام پیش‌پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان‌پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع‌رسانی خواهد شد، و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به‌حساب ایشان استرداد خواهد شد.
ضمناً” چک بازپرداخت اقساط با تاریخ قیدشده در بخشنامه صرفاً” از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه‌یک، دو و …) وجود ندارد و عنوان صادرکننده چک در این بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد.

همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها برای تمامی محصولات این بخشنامه امکان‌پذیر نخواهد بود، لذا ضروری است نمایندگی‌های محترم در این خصوص اطلاع‌رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند

جدول اعلام شده فروش اقساطی محصولات ایران‌ خودرو به شرح زیر است

فروش اینترنتی ایران خودرو, فروش اقساطی محصولات ایران‌ خودرو

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟