مدیران خودرو شرایط جدید فروش اعتباری چری تیگو ۷ را اعلام کرد

دوشنبه - 23 دی 1398

پیشرانه- مدیران خودرو از فروش اعتباری چری تیگو ۷ خبر داد.

پیشرانه- مدیران خودرو از فروش اعتباری چری تیگو ۷ خبر داد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» شرایط جدید فروش اعتباری چری تیگو ۷  با قیمت مصوب ۴۵۹ میلیون ۲۰۰ هزار تومان از سوی مدیران خودرو آغاز شد. 

بر اساس اعلام  این شرکت چری تیگو ۷ با قیمت مصوب ۴۵۹ میلیون ۲۰۰ هزار تومان با پیش پرداخت ۲۰۶ میلیون ۶۴۰ هزار تومان در پنج مدل ۱۲ ماه با اقساط هر ماه ۲۴ میلیون ۳۵ هزار ۲۳۵ تومان، ۲۴ ماه با اقساط هر ماه ۱۳ میلیون ۵۶۸ هزار ۷۷۴ تومان، ۳۶ ماه با اقساط هر ماه ۱۰ میلیون ۱۸۳ هزار ۳۸۵ تومان، ۴۸ ماه با اقساط هر ماه ۸ میلیون ۵۷۴ هزار ۳۸۶ تومان، ۶۰ ماه با اقساط هر ماه ۷ میلیون ۶۸۰ هزار ۵۸۲ تومان به فروش میرسد.

همچنین نرخ سود تسهیلات ۲۱ درصد و تحویل به صورت فوری خواهد بود.

چری تیگو ۷، از پیشرانه‌ی ۱.۵ لیتری توربوشارژ استفاده می‌کند، اما قدرت بیشتری نسبت به نمونه‌ی دنده دستی دارد، حدود ۱۴۴ اسب بخار قدرت و ۲۱۰ نیوتن‌متر گشتاور دارد که از دور موتور ۱۷۵۰ دور بر دقیقه، در اختیار خواهد بود. با توجه به گشتاور بالاتر در دور موتور پائین، می‌توان پیش‌بینی کرد که این نسخه از تیگو ۷، در زمانی کمتر از ۱۰ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد، درحالی‌که نهایت سرعت آن، ۱۸۵ کیلومتر بر ساعت با میانگین مصرف سوخت، ۶.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر عنوان شده است.سقف پانورامیک، سیستم استارت بدون کلید، گرم‌کن و جمع‌کننده‌ی الکتریکی آینه بغل، تقریبا در همه‌ی نسخه‌های تیگو ۷ موجود خواهند بود. سنسور باران، بالابر الکتریکی در صندوق عقب، مودهای رانندگی اقتصادی و اسپرت، بازتاب لوگوی تیگو روی سطح زمین به هنگام ورود و خروج سرنشینان (Door Welcome Lights)، صندلی‌های تمام چرم و نواردوزی چرم روی داشبورد، در نسخه‌های فول‌آپشن قابل استفاده هستند.۶ کیسه‌ی هوا در تیگو ۷ وجود دارد که شامل ۴ مورد برای صندلی‌های جلو و ۲ کیسه‌ی هوای پرده‌ای می‌شود. ترمزهای تیگو ۷، ساخت بوش آلمان هستند و در همه‌ی نسخه‌ها، از سیستم‌های ABS, EBD و TCS پشتیبانی می‌کنند تا لغزش و حفظ تعدل خودرو در شرایط مختلف، مدیریت شود. چری ادعا می‌کند به لطف استفاده از این سیستم ترمز، تیگو ۷ در مسافتی کمتر از ۴۰ متر، از سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت به سکون کامل می‌رسد که نشان‌دهنده‌ی قدرت ترمزگیری بسیار خوب، برای خودرویی با وزن تقریبی ۱.۵ تن است. این خودرو همچنین از سنسور کنترل فشار باد لاستیک‌ها و سامانه‌ی نگهدارنده‌ی خودرو در شیب جاده (HHC) استفاده می‌کند.

همچنین جدول فروش اعتباری چری تیگو ۷ اعلام شده از سوی مدیران خودرو به شرح زیر است.

فروش اعتباری چری تیگو 7

 

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟