مدیران خودرو شرایط جدید فروش اعتباری چری آریزو را اعلام کرد

سه شنبه - 13 اسفند 1398

پیشرانه- مدیران خودرو از فروش اعتباری چری آریزو ۵ و آریزو ۶ خبر داد.

پیشرانه- مدیران خودرو از فروش اعتباری چری آریزو ۵ و آریزو ۶ خبر داد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» شرایط جدید فروش نقدی اعتباری چری آریزو ۵ توربو و آریزو ۶ از سوی مدیران خودرو آغاز شد.

بر اساس اعلام این شرکت خودرو چری آریزو ۵ توربو با قیمت ۲۷۲ میلیون تومان با پیش پرداخت  حداکثر ۱۶۳ میلیون ۲۰۰ هزار تومان، چری آریزو ۶ با قیمت ۴۱۰ میلیون ۹۰۰ هزار تومان با پیش پرداخت حداکثر ۲۲۵ میلیون ۹۹۵ هزار تومان به فروش میرساند.

گفتنی است تمامی خودرو های اعلام شده در فروش اقساطی محصولات چری با اقساط ۱۲ ماه، ۲۴ ماه، ۳۶ ماه، ۴۸ ماه و ۶۰ ماه قابل ثبت نام خواهد بود.

همچنین نرخ سود تسهیلات ۲۱ درصد و تحویل به صورت ۶۰ روز کاری خواهد بود.

آریزو ۵ در کشورمان با دو پیشرانه ۱.۵ لیتری چهار سیلندر عرضه می‌شود که یکی از آنها به صورت تنفس طبیعی بوده و دیگری به توربوشارژ مجهز است.پیشرانه تنفس طبیعی آریزو ۵ قادر است تا توان خروجی معادل ۱۱۶ اسب بخار را ایجاد نموده و ۱۴۱ نیوتن-متر گشتاور را نیز چاشنی کار خود کند. لازم به ذکر است که حداکثر قدرت و گشتاور این پیشرانه به ترتیب در دورهای ۶۴۰۰rpm و ۴۸۰۰ rpm ظاهر خواهند شد.پیشرانه توربوشارژ نیز دارای قدرتی معادل ۱۴۵ اسب بخار است. گشتاور حاصل از آن هم به رقم جالب توجه ۲۱۰ نیوتن متر می‌رسد که آمار نسبتا قابل قبولی خواهد بود.انتقال نیروی حاصل از پیشرانه تنفس طبیعی به چرخهای جلو از طریق یک گیربکس دستی ۵ سرعته و یا جعبه دنده اتوماتیک از نوع CVT صورت خواهد پذیرفت.آریزو ۵ با گیربکس دستی در زمان تقریبی ۱۳ تا ۱۴ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست خواهد یافت. این زمان برای نمونه اتوماتیک در حدود ۱۵ ثانیه اعلام شده است.

آریزو ۶ با پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو خود که پیش از این در چری تیگو ۷ نیز دیده شده و در حدود ۱۴۷ اسب بخار قدرت و ۲۱۰ نیوتن متر گشتاور دارد.با توجه همراهی یک گیربکس اتوماتیک CVT که امکان تعویض دنده مصنوعی ۹ سرعته فراهم شده است و با این مشخصات شتاب صفر تا صدی در حدود ۱۰.۵ ثانیه برای این خودرو مهیا شده است.

همچنین جدول فروش اعتباری چری آریزو اعلام شده از سوی مدیران خودرو به شرح زیر است.

فروش اعتباری چری آریزو

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟