دور جديد پيش‌فروش محصولات سايپا

دور جديد پيش‌فروش محصولات سايپا

یکشنبه - 18 خرداد 1399

پيشرانه – دور جديد پيش‌فروش محصولات سايپا از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۸ خرداد با استفاده از قرعه‌كشي آغاز شده و تا ۲۰ خرداد ادامه خواهد يافت.

پيشرانه – دور جديد پيش‌فروش محصولات سايپا از ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۸ خرداد با استفاده از قرعه‌كشي آغاز شده و تا ۲۰ خرداد ادامه خواهد يافت.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» پس از نهايي شدن ثبت نام متقاضيان خريد خودروهاي سايپا و ايران خودرو در طرح عيد فطر كه در قالب آن ۲۵ هزار خودروي اين دو شركت بناست با شيوه قرعه‌كشي در اختيار متقاضيان قرار بگيرد،  سايپا اعلام كرده دور جديد پيش‌فروش خودروهاي خود را آغاز خواهد كرد.

بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوي اين شركت، در این طرح که به‌مدت سه روز و تا سه‌شنبه ۲۰ خردادماه اجرا خواهد شد، علاقه‌مندان می‌توانند به‌صورت شبانه‌روزی با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به‌نشانی https://saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

متقاضیانی که قبلا جهت شرکت در روش فروش فوق‌العاده، نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده‌اند نیز لازم است با مراجعه مجدد به سایت مذکور نسبت به انتخاب خودرو اقدام کنند.

در دور جديد پيش‌فروش محصولات سايپا، هیچ‌گونه مبلغی به‌عنوان پیش‌دریافت تا قبل از اعلام اسامی منتخبان در قرعه‌کشی اخذ نمی‌شود.

پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی، منتخبان باید ظرف ۴۸ ساعت نسبت به واریز وجه پیش‌پرداخت قیمت خودرو به‌صورت علی‌الحساب، انتخاب نوع و مدل خودرو و زمان تحویل اقدام کنند.

همچنین دور جديد پيش‌فروش محصولات سايپا نیز تمام محدودیت‌های قبلی همچون محدودیت کد ملی، داشتن حداقل ۱۸ سال سن و برخورداری از گواهینامه رانندگی خودرو، عدم امکان صلح و ممنوعیت انتقال خودرو به‌صورت وکالتی و نداشتن سابقه ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو در ۳۶ ماه گذشته نزد سایپا و ایران‌خودرو برقرار است.

کدپستی متقاضی و کدنمایندگی انتخابی توسط مشتری باید از یک استان باشد و در صورتی‌که مشتری حداکثر سه‌ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند، کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد.

اگر تعداد ثبت نام ها و متقاضیان بیشتر از خودرو قابل عرضه باشد، قرعه‌کشی انجام خواهد شد و همچنین منتخبان قرعه‌کشی تاریخ‌های ۱۷ و ۱۸ خرداد طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا و ایران‌خودرو، امکان شرکت در این طرح پیش‌فروش را نخواهند داشت.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟

سایر نظرات

  • Hhhhh | ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲:۰۲ ب٫ظ

    سلام گواهینامه رانندگی جزشرایط ثبت نام هست؟