فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران‌ خودرو

فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران‌ خودرو آغاز شد

پنجشنبه - 29 آبان 1399

پیشرانه- فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران‌ خودرو از صبح امروز ۲۹ آبان ماه آغاز شد

پیشرانه- فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران‌ خودرو از صبح امروز ۲۹ آبان ماه آغاز شد

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» گروه صنعتی ایران‌خودرو طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده است به‌منظور اجرای سیاست‌های وزارت صمت مبنی بر افزایش عرضه خودرو به بازار، هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات خود را باعرضه چهار محصول از امروز اجرا می‌کند.

در این طرح که از امروز پنج‌شنبه ۲۹ آبان به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود، چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU5، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه می‌شود.

مشتریان نهایی این طرح حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت‌نام از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

به‌منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودرو، تمامی محدودیت‌های فروش همانند دوره‌های پیشین اجرا می‌شود. متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از جزییات این محدودیت‌ها، به بخشنامه این طرح که در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌ خودرو به نشانی esale.ikco.ir قرار دارد، مراجعه کنند. سند خودروها به مدت یک سال در رهن ایران‌خودرو خواهد بود و برگه اسناد پس از تسویه مشتریان، چاپ و در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

در این طرح، مشتری این اختیار را دارد تا هم‌زمان با واریز وجه، نسبت به تعیین سطح کارت طلایی خدمات محصول اقدام کند. شماره تماس ۰۲۱۸۲۲۷۲۷۲۷ نیز برای پاسخگویی به سؤالات مشتریان حین ثبت‌نام در نظر گرفته‌شده است.

در  طرح فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران‌ خودرو همچنان محدودیت‌های دور قبل ثبت‌نام به قوت خود باقی است، چهار خودروی پژو پارس سال، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو پارس TU5 و همچنین خودرو دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه ثبت‌نام خواهد شد که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

خودرو قیمت (تومان)
دنا پلاس ۱۶۶/۱۲۲/۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ۱۱۰/۱۱۱/۰۰۰
پارس سال ۱۲۱/۵۴۷/۰۰۰
پارس TU5 ۱۲۶/۳۴۹/۰۰۰

 

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟