کامیونت‌ جدید بهمن دیزل

سری جدیدکامیونت‌های جدید بهمن دیزل (فورس) معرفی شد

دوشنبه - 8 آذر 1400

پیشرانه- امروز (دوشنبه) در مراسمی که در هتل المپیک تهران برگزار شد، محصولات جدید تجاری بهمن ‌دیزل با نام کامیونت‌های «فورس» که در چهار مدل ۸ تن کابین دار و تک کابین و ۶.۵ تن کابین دار و تک کابین درخط تولید این شرکت راه‌اندازی شده و آماده ورود به بازار است، با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیران سازمان گسترش نوسازی صنایع ایران و مشتریان عمده گروه بهمن و نمایندگان مجاز بهمن دیزل ضمن معرفی این محصولات مراسم ورود به بازار آن انجام شد.

پیشرانه- امروز (دوشنبه) در مراسمی که در هتل المپیک تهران برگزار شد، کامیونت‌ جدید بهمن دیزل با نام «فورس» که در چهار مدل ۸ تن کابین دار و تک کابین و ۶.۵ تن کابین دار و تک کابین درخط تولید این شرکت راه‌اندازی شده و آماده ورود به بازار است، با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیران سازمان گسترش نوسازی صنایع ایران و مشتریان عمده گروه بهمن و نمایندگان مجاز بهمن دیزل ضمن معرفی این محصولات مراسم ورود به بازار آن انجام شد.

به گزارش وب‌سایت خبری «پیشرانه» مدیرعامل گروه بهمن در مراسم ورود بازار کامیونت‌های فورس با نیازهای کشور درزمینهٔ نوسازی ناوگان فرسوده گفت: حمایت‌ها و پشتیبانی‌های مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تولید، بارقه‌های امید را در دل تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی و صنعتی زنده می‌کند.

بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن

بیوک علیمرادلو با تأکید بر اینکه امروز گروه بهمن بیش از ۵۰ درصد بازار کامیونت کشور را در اختیار دارد و سعی دارد تا در همه لایه‌های بازار به تأمین نیازمندی‌های کشور بپردازد، تصریح کرد: برای بهبود حمل‌ونقل در کشورنیاز است تا محصولات جدیدی در این ناوگان جایگزین شوند.

و در این راستا گروه بهمن با ارائه محصول شیلر در یک سال و نیم گذشته و تأمین نیاز بازار با توجه به اینکه همواره یک اصل اساسی را مدنظر داریم و آن تولید محصول باکیفیت و متمایز است.

دو شرکت بهمن دیزل و سیبا موتور در حال عرضه محصولات متنوع برای حمل‌ونقل کشور هستند و به‌زودی نیز با تولید اتوبوس مدرن مسافری شهری ۱۲ و ۱۸ متری در گروه بهمن تولید خواهد شد تا در این زمینه هم نقش‌آفرینی کنیم.

مدیرعامل گروه بهمن اظهار داشت: اصل اساسی برای گروه بهمن تولید محصولات باکیفیت ممتاز، عرضه با قیمت قابل‌رقابت و ارائه خدمات پس از فروش بی‌نظیر است.

همچنین در این مراسم، مدیرعامل بهمن دیزل نیز با تأکید بر اینکه ورود به بازار کامیونت‌ جدید بهمن دیزل (فورس) گامی مهم در راستای بهبود و توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی است، بیان داشت: جمع تولیدات سال گذشته بهمن دیزل یک هزار و ۱۵۹ دستگاه بود، این در حالی است که تا امروز یک هزار و ۴۶۴ دستگاه محصول در این گروه تولیدشده و مطابق برنامه تا پایان سال ۲‌هزار و ۵۵۵ دستگاه خودرو تولید خواهد شد.

حسین خضری مدیرعامل بهمن دیزل

حسین خضری خاطرنشان کرد: در ۲ ماه آینده قرار است کامیون کشنده جدید پرقدرت و مدرن و باکیفیت و همچنین پس‌ازآن وانت جدید بهمن دیزل به بازار وارد شود.

مدیرعامل بهمن دیزل بابیان اینکه کامیونت‌های فورس که از امروز روانه بازار می‌شوند می‌توانند تقاضاهای درون و برون‌شهری را پاسخ دهند، بیان کرد: کامیونت‌های فورس با انواع کاربری ازجمله کاربری آتش‌نشانی، یخچال و ایزوله به بازار عرضه می‌شود

خضری با اشاره به پر قدرت بودن موتور فورس با ۱۵۵ اسب بخار و ۴۹۱ نیوتن و رعایت استاندارد آلایندگی یورو ۵ افزود: بهمن دیزل این کامیونت‌ها را در دو نوع جاخواب‌دار و بدون آن تولید و در اختیار رانندگان قرار می‌دهد.

خضری در آخر با اشاره به سیاست‌های گروه بهمن در ارائه محصولات بی‌رقیب در کیفیت و قیمت گفت: این محصول (فورس) ۸.۵ تن جا خواب دار با قیمت رقابتی ۹۴۹ میلیون تومان برای مصرف‌کننده با یک سال سرویس مجانی و گارانتی بسیار خوب ۳۰ ماه یا ۲۰۰ هزار کیلومتر عرضه خواهد شد و در دو ماه آینده کامیونت فورس مدل ۶ تن اتاق‌خواب دار و تک کابین نیز به بازار ورود پیدا می‌کند. تا مشتریان بهمن دیزل که سرمایه اصلی این شرکت هستند از این محصول نیز استقبال کنند و مانند همیشه پیشتاز در کسب رضایت مشتریان ازنظر همه عوامل باشیم.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟