جهش تولید و فروش شرکت فنرسازی زر در سه ماهه ابتدایی سال جاری

شنبه - 4 تیر 1401

پیشرانه – مدیرعامل گروه فنرسازی زر از افزایش تناژ تولید و فروش این شرکت در ۳ ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل خبر داد.

پیشرانه – مدیرعامل گروه فنرسازی زر از افزایش تناژ تولید و فروش این شرکت در ۳ ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» فرشید الوند گفت: شرکت فنرسازی زر با توجه به تاکیدات و حمایت های مدیر عامل محترم گروه در سه ماهه ابتدایی سال جاری، موفق به ثبت مقدار ۲۳۰۶ تن محصول شد که این آمار در مدت زمان مشابه سال گذشته ۱۵۳۷ تن بوده و با رشد۵۰ درصدی همراه بوده است و امیدواریم بر اساس برنامه ریزی یکپارچه و تامین به موقع مواد اولیه تا پایان سال ادامه یابد.
او با اشاره به سیاست کلی تیم جدید مدیریتی گروه خودروسازی سایپا مبنی بر تولید اقتصادی افزود: این شرکت علی رغم تمام محدودیت های اقتصادی حاصل از تحریم ها، به همت نیروی انسانی پرتلاش، متعهد و متخصص خود توانست به افزایش تولید دست یابد و خوشبختانه در این مدت و در حوزه فروش نیز به نسبت مدت مشابه سال گذشته، ۷۰ درصد رشد را شاهد هستیم.
الوند در خصوص برنامه های آتی این شرکت گفت: توسعه بازارهاي جدید داخلی و بین المللی،‌ کنترل و کاهش هزینه هاي تولید به منظور کاهش بهاي تمام شده محصولات، توسعه استاندارد ها، تامین انتظارات قانونی ذی نفعان اصلی شرکت، توسعه روابط اقتصادي با خودروسازان داخلی و صنعت ریلی کشور، تمرکز بر رشد و بهره وری نیروی انسانی و بهره گیری از ظرفیت تولید در شرکت هاي زر سیستان و زرگلپایگان از جمله اهداف این شرکت در سال جاری است.
گفتنی است گروه فنرسازی زر یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا است که در سه سایت تهران، گلپایگان و زاهدان در زمینه تولید انواع فنر خودروهای سنگین، تجاری، سبک و حوزه ریلی فعالیت دارد.

اولین نفر امتیاز دهید

نظر شما چیست؟